INSTRUKCJA OBSŁUGI

MOŻESZ PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE PONIŻSZE PUNKTY ALBO TYLKO STRESZCZENIE – POZOSTAŃ SOBĄ

1. Przyjdź taki jaki jesteś!

Możesz wpaść prosto z treningu/ koncertu/ kolokwium/ w dresie/ w sukni wieczorowej/ po ciężkim dniu w pracy/ na spacerze z psem (zawsze znajdzie się dla niego miska wody i smaczek). Możesz też przyjechać na rowerze i zaparkować go w sklepie – w Krakowie mamy stojak na rowery. A nawet dwa.

2. W jakimkolwiek nastroju jesteś – wpadnij do nas!

Możesz śmiać się głośno i pokazać nam memy, które właśnie znalazłeś. Pośmiejemy się razem. Możesz być w złym nastroju albo mieć bad look day. Nie będziemy pytać, tylko damy Ci do ręki kubek z kawą, a Twoim okularom zrobimy SPA.

3. Nastaw się na super ceny!

U nas nie znajdziesz podziału na strefę damską i męską, bo o gustach się nie dyskutuje, bo dziewczyny super wyglądają w męskich okularach, a chłopaki mają prawo nosić to co chcą. W Room Outlet zawsze możesz być sobą!

U nas nie znajdziesz podziału według marek – bo wierzymy, że każdy ma swoją ulubioną, której jeszcze nie odkrył:) No i nie lubimy ograniczeń.

4. Przymierzaj!

Okulary naprawdę to lubią. Okulary nie lubią być oglądane w pośpiechu – lubią być dotykane i lubią przeglądać się w lustrze 🙂 Czekają, aż wyłowisz je spośród tłumu innych. Bądź sobą – u nas nie musisz się ograniczać do wyboru tej jedynej… pary. Sięgaj po każdą, na widok której mocniej zabije Ci serce.

5. Jak dobrać okulary?

Tego nie dowiesz się z tej strony, choć spróbujemy Ci pomóc. Nie lubimy poradników, w których ponad 90% porad jest skierowanych do kogoś innego, a Ty jesteś wyjątkowy. Poradę stylistyczną dostaniesz na miejscu. Możesz być pewien, że nie wybierzemy okularów za Ciebie. Bądź sobą! Jeśli coś będzie nie tak – zapalimy lampkę w Twojej głowie, żebyś poznał wszystkie za i przeciw i mógł sam zdecydować, czy właśnie takich okularów potrzebujesz. (Jak zapalamy lampkę? – patrz: porady stylisty okularowego specjalisty w naszym sklepie internetowym). Jeśli potrzebujesz bardziej konkretnych porad jeszcze zanim nas odwiedzisz albo chcesz dokonać zakupu w pełni przez Internet – zawsze możesz skontaktować się z Eweliną, która dobiera okulary w naszym outlecie w Krakowie. Wpadnij na rozmowę na czacie przez Messenger!

 

tekst

Podsumowując: idąc do Room Outlet bądź sobą!

 

Nie znosimy nudy w żadnej postaci, więc bojkotujemy:

‐ mały wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych. Pobaw się kolorami i kształtem!

‐ przekonanie, że najlepiej mieć okulary, które pasują do wszystkiego. Nie ma okularów dobrych na każdą okazję.

‐ bylejakość, co nie znaczy, że nie znajdziesz u nas cudownie kiczowatych projektów (mamy zwykle pod ręką kilka takich par, czekających na amatora ekstremalnych doznań), ale każda oprawka jest wyselekcjonowana przez nas pod względem jakości, funkcjonalności i precyzji wykonania.