Stacjonarny outlet okularów

Counter

0

lat doświadczenia

0

zrealizowanych zamówień wysyłkowych

0

godzin w pokoju pełnym okularów

0

lokalnych klientów

Kraków

KRAKÓW - sklep z okularami na Kazimierzu

 

ul. Brzozowa 15 (róg Miodowej)

  • wtorek – sobota: 11:00 – 19:00 (inne godziny możliwe po wcześniejszym umówieniu)
  • niedziela: zwykle otwarte w godzinach 12:00 - 16:00, chyba, że zamknięte (godziny otwarcia w konkretną niedzielę sprawdzisz na naszej wizytówce w Google Maps).

728 907 542

Poczuj lato!

Jak to było z tym sklepem?

Formalnie? Wszystko zaczęło się w 2014 roku od Warszawy i pierwszego sklepu z okularami na Chmielnej. Sklep miał być przestrzenią do spotkań z klientami i miejscem tworzenia dobrych wspomnień z kupowania okularów. Ot, taki ROOM. W 2015 roku otworzyliśmy sklep w Krakowie, a z czasem okazało się, że tu nam najlepiej.

Realnie, czyli może w naszej wizji? Wszystko zaczęło się od podróży. Albo o marzeniach o podróżach. O tym, że mamy więcej czasu, a Polska jest jak słoneczna Hiszpania. O tym, że Polska ma sklep z okularami w stylu włoskich outletów. Takim, gdzie nie szuka się przysłowiowych metek jako takich, ale ciekawych projektów za którymi stoi jakość i wzornictwo wielkich marek. Gdzie magnesem jest różnorodność fasonów, kolorów, rozmiarów.

Dziś: prowadzimy sklep z okularami tylko w Krakowie i kochamy to! Chcielibyśmy, żeby był dla Was przystankiem. Miejscem, w którym się zatrzymacie i doświadczycie, że przy wybieraniu okularów czas płynie inaczej. Przystankiem w sercu miasta, w drodze na imprezę, przystankiem w drodze do domu z ulubionej knajpy. Chcemy być blisko Was, choć coraz częściej spotykamy się w wirtualnym pokoju sklepu internetowego.

Chcemy być przystankiem w Twojej kolejnej podróży i to właśnie chcemy Ci powiedzieć: mamy dla Ciebie pokój pełen okularów przeciwsłonecznych i oprawek do okularów!

Nowa praca i zmiana okularów? Zatrzymaj się u nas!  (nie badamy wzroku, ale u nas wybierzesz oprawki do okularów korekcyjnych)

Okulista/optometrysta powiedział Ci, że to już "starczowzroczność" a ręka staje się za krótka, by swobodnie czytać? Zatrzymaj się u nas! Rozumiemy, że to dla Ciebie duża i ważna zmiana, ale pierwsza recepta na okulary to może być początek przygody!

W planach wycieczka w ukochane miejsce i leniwy/aktywny czas na powietrzu? A może Wasz ostatni urlop we dwoje? Zatrzymajcie się u nas po okulary przeciwsłoneczne!

Poczuj lato!

Poczuj lato! Zobacz film - chodź na spacer po naszym krakowskim sklepie!

Tak było pewnego sierpniowego, choć deszczowego dnia...

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze okularów przeciwsłonecznych albo szukasz idealnych oprawek korekcyjnych i czujesz, że zakupy przez Internet to nie to samo co możliwość przymierzania na miejscu i indywidualnego doradztwa - jesteśmy dla Ciebie!

Jeśli masz czas tylko w innych godzinach niż nasze standardowe godziny otwarcia zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin.