Poznaj nas

INSTRUKCJA OBSŁUGI

MOŻESZ PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE PONIŻSZE PUNKTY , ALBO TYLKO STRESZCZENIE POZOSTAŃ SOBĄ

1. Przyjdź taki jaki jesteś.

Możesz wpaść prosto z treningu/ koncertu/ kolokwium/ w dresie/ w sukni wieczorowej/ po ciężkim dniu w pracy/ na spacerze z psem (zawsze znajdzie się dla niego miska wody). Możesz też przyjechać na rowerze (i zaparkować go w sklepie – w Krakowie mamy stojak na rowery. A nawet dwa).

2. W jakimkolwiek nastroju jesteś – wpadnij do nas!

Możesz śmiać się głośno i pokazać nam memy, które właśnie znalazłeś. Pośmiejemy się razem. Możesz być w złym nastroju albo mieć bad look day. Nie będziemy pytać, tylko damy Ci do ręki kubek z kawą, a Twoim okularom zrobimy SPA.

3. Nastaw się na super ceny

– u nas nie znajdziesz podziału na strefę damską i męską, bo o gustach się nie dyskutuje, bo dziewczyny super wyglądają w męskich okularach, a w Room Outlet zawsze możesz być sobą;
– u nas nie znajdziesz podziału według marek – bo wierzymy, że każdy ma swoją ulubioną markę, której być może jeszcze nie odkrył i nie lubimy ograniczeń.

4. Przymierzaj!

Okulary naprawdę to lubią. Okulary nie lubią być oglądane w pośpiechu – lubią być dotykane i lubią przeglądać się w lustrze 🙂 Czekają, aż wyłowisz je spośród tłumu innych. Bądź sobą – u nas nie musisz się ograniczać do wyboru tej jedynej… pary. Sięgaj po każdą, na widok której mocniej zabije Ci serce.

5. Jak dobrać okulary?

Tego nie dowiesz się z tej strony. Nie lubimy poradników, w których ponad 90% porad jest skierowanych do kogoś innego, a Ty jesteś wyjątkowy. Poradę stylistyczną dostaniesz na miejscu. Możesz być pewien, że nie wybierzemy okularów za Ciebie. Bądź sobą! Jeśli coś będzie nie tak – zapalimy lampkę w Twojej głowie, żebyś poznał wszystkie za i przeciw i mógł sam zdecydować, czy właśnie takich okularów potrzebujesz. (Jak zapalamy lampkę? – patrz: porady stylisty okularowego specjalisty w naszym sklepie internetowym). Jeśli potrzebujesz bardziej konkretnych porad jeszcze zanim nas odwiedzisz albo chcesz dokonać zakupu w pełni przez Internet – zawsze możesz skontaktować się z Eweliną, która dobiera okulary w naszym outlecie w Krakowie. Wpadnij na rozmowę na czacie przez Messenger!

Podsumowując: idąc do Room Outlet bądź sobą.

Nie nosimy nudy w żadnej postaci, więc bojkotujemy:
– mały wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych. Pobaw się kolorami i kształtem!
– przekonanie, że najlepiej mieć okulary, które pasują do wszystkiego. Nie ma okularów dobrych na każdą okazję.
– bylejakość (co nie znaczy, że nie znajdziesz u nas cudownie kiczowatych projektów – mamy zwykle pod ręką kilka takich par, czekających na amatora ekstremalnych doznań!)