A jak to było z tym sklepem?

Formalnie? Wszystko zaczęło się w 2014 roku od Warszawy i pierwszego sklepu z okularami na Chmielnej. Sklep miał być i był cudowną przestrzenią do spotkań z Klientami i miejscem tworzenia dobrych wspomnień z przymierzania i kupowania nietuzinkowych oksów. Ot, taki ROOM. W 2015 roku otworzyliśmy sklep w Krakowie, a z czasem okazało się, że właśnie tu nam najlepiej.

W naszej wizji? Wszystko zaczęło się od podróży albo od marzeń o podróżach. O tym, że mamy więcej czasu, a Polska jest jak słoneczna Hiszpania. O tym, że mamy sklep z okularami w stylu włoskich outletów - takim, gdzie nie szuka się przysłowiowych metek jako takich, ale ciekawych projektów za którymi stoi jakość i wzornictwo Wielkich Marek. Gdzie magnesem jest różnorodność fasonów, kolorów, rozmiarów. Inność. Dziwność albo zwyczajność, której już nigdzie nie można spotkać, a za którą tak bardzo tęsknimy.

Dziś: prowadzimy sklep z okularami w Krakowie i w Internetach i kochamy to najbardziej! W obecnym, zmieniającym się Świecie – nie ma się co rozdrabniać. Marzymy, aby ROOM w Krakowie był dla Was przystankiem, miejscem, w którym się zatrzymacie i doświadczycie, że przy wybieraniu okularów czas płynie inaczej, fajniej. Przystankiem w sercu miasta, w drodze na imprezę, gdzie można napić się kawy robiąc fotkę na Insta w super okularkach, przystankiem w drodze do domu z ulubionej knajpy (tu też damy kawy…:). Chcemy być blisko Was, bo każdy lubi podotykać:), ale rozumiemy, że częściej macie dla nas czas w Wirtualnym ROOMie. Tam też staramy się być najlepsi i udowodnić, że Okulary, to nie „produkt” – a styl, moda, miłość i różne wcielenia…

CO TAK NAPRAWDĘ CHCEMY POWIEDZIEĆ? Mamy dla Ciebie ROOM pełen fantastycznych okularów! Przynajmniej my tak uważamy:) Przyjdź i sam oceń.

Znamy się na tym i doradzimy, więc niezależnie czy przychodzisz po fun czy po prostu ręka stała się za krótka do czytania – nie zostaniesz sam - pomożemy.

Do zobaczenia!