Poznaj nas

INSTRUKCJA OBSŁUGI

MOŻESZ PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE PONIŻSZE PUNKTY , ALBO TYLKO STRESZCZENIE POZOSTAŃ SOBĄ

1. Przyjdź taki jaki jesteś.

Możesz wpaść prosto z treningu/ koncertu/ kolokwium/ w dresie/ w sukni wieczorowej/ po ciężkim dniu w pracy/ na spacerze z psem (zawsze znajdzie się dla niego miska wody). Możesz też przyjechać na rowerze (i zaparkować go w sklepie – w Krakowie mamy stojak na rowery. A nawet dwa).

2. W jakimkolwiek nastroju jesteś – wpadnij do nas!

Możesz śmiać się głośno i pokazać nam memy, które właśnie znalazłeś. Pośmiejemy się razem. Możesz być w złym nastroju albo mieć bad look day. Nie będziemy pytać, tylko damy Ci do ręki kubek z kawą, a Twoim okularom zrobimy SPA.

3. Nastaw się na super ceny

– u nas nie znajdziesz podziału na strefę damską i męską, bo o gustach się nie dyskutuje, bo dziewczyny super wyglądają w męskich okularach, a w Room Outlet zawsze możesz być sobą;
– u nas nie znajdziesz podziału według marek – bo wierzymy, że każdy ma swoją ulubioną markę, której być może jeszcze nie odkrył i nie lubimy ograniczeń.

4. Przymierzaj!

Okulary naprawdę to lubią. Okulary nie lubią być oglądane w pośpiechu – lubią być dotykane i lubią przeglądać się w lustrze 🙂 Czekają, aż wyłowisz je spośród tłumu innych. Bądź sobą – u nas nie musisz się ograniczać do wyboru tej jedynej… pary. Sięgaj po każdą, na widok której mocniej zabije Ci serce.

5. Jak dobrać okulary?

Tego nie dowiesz się z tej strony. Nie lubimy poradników, w których ponad 90% porad jest skierowanych do kogoś innego, a Ty jesteś wyjątkowy. Poradę stylistyczną dostaniesz na miejscu. Możesz być pewien, że nie wybierzemy okularów za Ciebie. Bądź sobą! Jeśli coś będzie nie tak – zapalimy lampkę w Twojej głowie, żebyś poznał wszystkie za i przeciw i mógł sam zdecydować, czy właśnie takich okularów potrzebujesz. (Jak zapalamy lampkę? – patrz: porady stylisty okularowego specjalisty w naszym sklepie internetowym). Jeśli potrzebujesz bardziej konkretnych porad jeszcze zanim nas odwiedzisz albo chcesz dokonać zakupu w pełni przez Internet – zawsze możesz skontaktować się z Eweliną, która dobiera okulary w naszym outlecie w Krakowie. Wpadnij na rozmowę na czacie przez Messenger!

Podsumowując: idąc do Room Outlet bądź sobą.

Nie nosimy nudy w żadnej postaci, więc bojkotujemy:
– mały wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych. Pobaw się kolorami i kształtem!
– przekonanie, że najlepiej mieć okulary, które pasują do wszystkiego. Nie ma okularów dobrych na każdą okazję.
– bylejakość (co nie znaczy, że nie znajdziesz u nas cudownie kiczowatych projektów – mamy zwykle pod ręką kilka takich par, czekających na amatora ekstremalnych doznań!)

A jak to było z tym sklepem?

Formalnie? Wszystko zaczęło się w 2014 roku od Warszawy i pierwszego sklepu z okularami na Chmielnej. Sklep miał być przestrzenią do spotkań z klientami i miejscem tworzenia dobrych wspomnień z kupowania okularów. Ot, taki ROOM. W 2015 roku otworzyliśmy sklep w Krakowie, a z czasem okazało się, że tu nam najlepiej.

W naszej wizji? Wszystko zaczęło się od podróży. Albo o marzeniach o podróżach. O tym, że mamy więcej czasu, a Polska jest jak słoneczna Hiszpania. O tym, że Polska ma sklep z okularami w stylu włoskich outletów. Takim, gdzie nie szuka się przysłowiowych metek jako takich, ale ciekawych projektów za którymi stoi jakość i wzornictwo wielkich marek. Gdzie magnesem jest różnorodność fasonów, kolorów, rozmiarów.

Dziś: prowadzimy sklep z okularami tylko w Krakowie i kochamy to! Chcielibyśmy, żeby był dla Was przystankiem. Miejscem, w którym się zatrzymacie i doświadczycie, że przy wybieraniu okularów czas płynie inaczej. Przystankiem w sercu miasta, w drodze na imprezę, przystankiem w drodze do domu z ulubionej knajpy. Chcemy być blisko Was, choć coraz częściej spotykamy się w wirtualnym pokoju sklepu internetowego.

Chcemy być przystankiem w Twojej kolejnej podróży i to właśnie chcemy Ci powiedzieć: mamy dla Ciebie pokój pełen okularów przeciwsłonecznych i oprawek do okularów!

  • Nowa praca i zmiana okularów? Zatrzymaj się u nas!  (nie badamy wzroku, ale u nas wybierzesz oprawki do okularów korekcyjnych)
  • Okulista/optometrysta powiedział Ci, że to już „starczowzroczność” a ręka staje się za krótka, by swobodnie czytać? Zatrzymaj się u nas! Rozumiemy, że to dla Ciebie duża i ważna zmiana, a pierwsza recepta na okulary to może być początek przygody!
  • W planach wycieczka w ukochane miejsce i leniwy/aktywny czas na powietrzu? A może Wasz ostatni urlop we dwoje? Zatrzymajcie się u nas po okulary przeciwsłoneczne!